Gimnazistai kviečia Fabijoniškių bendruomenę paminėti Europos dieną

2018 gegužės 11 15:18

Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija šią savaitę paskyrė Europos Sąjungos studijoms – organizavo EUROPOS SAVAITĘ 2018, kuri yra gimnazijos vykdomo projekto ,,Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“ viena įgyvendinimo veiklų.


Gimnazijos mokiniai ir mokytojai įvairių dalykų pamokose prisiminė Europos Sąjungos susikūrimo istoriją, analizavo dabarties situaciją ir diskutavo apie ateitį. Mokiniai mokėsi labai aktyviai: vyko kūrybinės laboratorijos, ,,žinių turgus“, orientacinės varžybos, konkursai.

Viename iš konkursų dalyvauti gimnazistai, jaunesnieji projekto ambasadoriai, kviečia ir Fabijoniškių bendruomenę. Norintiems atlikti užduotis apie Europos Sąjungą pirmiausia reikėtų užsiregistruoti ,,Kahoot“ progamėlėje, atsakyti į pateiktus klausimus. Įdomu tai, kad atlikus užduotį iškart galima sužinoti rezultatus. Testą galima atlikti individualiai ir grupe. Jį galima rasti adresu: https://play.kahoot.it/#/k/2646e9d7-9a82-4bee-b0bf-1af546403fa5, registracijos el. paštas: mepakahoot@gmail.com, slaptažodis: kahootmepa555.

Gimnazistai linki visiems sėkmės ir prašo išsakyti savo įspūdžius gimnazijos Mokinių savivaldos internetiniame puslapyje adresu: https://www.facebook.com/Vilniaus-Abraomo-Kulvie%C4%8Dio-klasikin%C4%97s-gimnazijos-Mokini%C5%B3-savivalda-595244987246988/

Pranešimą parengė
Daiva Briedienė
Abraomo Kulviečio klasikinės gimnazijos
direktoriaus pavaduotoja neformaliajam švietimui