Konkurse „Bendruomenė 2018“ esame antri Lietuvoje

2018 rugpjūčio 31 08:42

Iš 133 konkurso Bendruomenė 2018 dalyvių Fabijoniškių bendruomenės asociacija užėmė garbingą 2-ąją vietą.
Komisijos balsų pasiskirstymas:


Komisijos sprendimą nulėmė emocinės priežastys, tai galite išvysti delfi reportaže: https://www.delfi.lt/vasara/bendruomenes/provincijai-piesia-ne-toki-niuru-scenariju-pasiule-budus-kaip-lietuvius-parvilioti-atgal-i-kaima.d?id=78941923

https://www.delfi.lt/apps/bendruomenes/bendruomene/75 – ši nuoroda daugeliui Jūsų buvo visų vasaros mėnesių kasdienio ritualo dalimi. Nors pagrindinio prizo nelaimėjome, konkurso metu visi praturtėjome nematerialiai, nes:

  1. Kreipdamiesi palaikymo mūsų bendruomenės nariai atrado susipažinimo ir betarpiško bendravimo žavesį su dar nepažįstamais Fabijoniškių gyventojais –  tai darė tiesiog eidami apsipirkti, laukdami viešojo transporto stotelėje ar vedžiodami augintinius.
  2. Užmezgėme artimus santykius su kaimynais, su kuriais anksčiau tik vos sveikindavomės. Dabar sveikinamės ir dalinamės praeitos paros pokyčiais konkurso reitinguose 🙂
  3. Ypatingai džiaugiamės entuziastingu senjorų įsitraukimu. Mūsų gerbiamą Sigitą jau turbūt pažįsta dauguma fabijoniškiečių 🙂
  4. Mūsų partnerių Žmonių su Dauno sindromu asociacijos šeimoms ypatingas AČIŪ už tai, kad Jūs esate įsitraukę ne mažiau už mūsų organizaciją, Jūs ne vien balsuojate, bet ir informuojate mus einamuoju momentu kokį balsą atidavėte, sekate kitų bendruomenių aktyvumą ir siunčiate pačias šilčiausias palaikymo žinutes.
  5. Visų balsuojančiųjų dėka Fabijoniškių bendruomenės asociacija visą konkurso laikotarpį buvo viena iš lyderių, – tai suteikė galimybę mums tapti labiau žinomais ir matomais.

Dėkojame portalui Delfi ir mecenatui UAB“Norfa“ už nuostabią idėją. Jūsų dėka daugybė Lietuvos žmonių buvo suburti, stebėjo ir matė bendruomenių veiklą, balsavo, vienijosi. Mes tai suprantame kaip neįtikėtiną vertybę.

AČIŪ VISIEMS, KAS ESATE KARTU SU MUMIS, PALAIKOTE IR DALYVAUJATE BENDRUOMENĖS GYVENIME !