NUVEIKIME DAUGIAU !

2019 vasario 20 19:20

logo_2 proc

Gyvenkime saugesniame, gražesniame rajone, susitikime ir organizuokime renginius ten, kur gyvename. Tai galime susikurti patys, prisidėdami prie Fabijoniškių bendruomenės asociacijos veiklos papildomai nekainuojančia parama.
Jums tereikia nuo sausio 1 d. iki gegužės 1 d. užpildyti  FR0512 formą, tam, kad 2 procentai nuo Jūsų uždirbtų pajamų mokesčio būtų skirti Fabijoniškių bendruomenės asociacijos organizuojamų renginių priemonėms ar savanoriškų projektų įgyvendinimui užtikrinti. PABRĖŽIAME, kad asociacijos nariai dirba visuomeniniais pagrindais ir jokio atlygio negauna ir nesiekia. Visa veikla užtikrinama tik pačių asociacijos narių 2 proc. paramos ir rėmėjų lėšomis.

SKIRTI 2 PROC. PARAMĄ (pateikti formą FR0512) JŪS GALITE ŠIAIS BŪDAIS:

01. Prašymo pateikimas elektroniniu būdu:

  1. Prisijunkite prie Jūsų elektroninės bankininkystės tiesiogiai per banką, arba per Elektroninio deklaravimo sistemos (EDS) svetainę
  2. Pasirinkite dešinėje lango pusėje esančią skiltį „Paramos skyrimas“
  3. Puslapio apačioje pamatysite FR0512 „Formą pildymui“. Pasirinkite mėlyną ikoną: „pildyti formą tiesiogiai portale“. Užpildykite reikalaujamus savo (vardą, pavardę, asmens kodą, adresą, telefoną)  ir  paramos gavėjo (Fabijoniškių bendruomenės asociacija, į/k: 302587204) duomenis.

4. Užpildykite ir pateikite formą. Užpildytos formos pavyzdys:

5. Užbaigus pildyti, puslapio viršuje, dešiniau, spauskite “Pateikti”.

02. Prašymo pateikimas paštu

  1. Atsispausdinkite FR0512
  2. Užpildykite formą nurodydami savo duomenis (vardą, pavardę, asmens kodą, adresą, telefoną, el. paštą, datą) ir  paramos gavėjo (Fabijoniškių bendruomenės asociacija, į/k: 302587204) pavadinimą ir kodą.
  3. Užpildytą ir pasirašytą prašymą ir asmens dokumento kopiją įdėkite į paprastą voką ir užklijuokite ir pasirašykite ant voko užklijavimo vietos.
  4. Užklijuotą voką siųskite paštu iki šių metų gegužės 1 d. adresu:

Deklaracijų Tvarkymo Skyrius
Druskininkų AVMI
Neravų g. 8
Neravų kaimas
Druskininkai LT – 66402

03. Prašymo pateikimas tiesiogiai VMI darbuotojui

Užpildytą ir pasirašytą prašymą galite pateikti tiesiogiai apskrities VMI darbuotojams. Jums artimiausios VMI adresus rasite čia.

dėkite į voką. Formai pildyti reikiamų Fabijoniškių bendruomenės asociacijos rekvizitų pavyzdys:

Popierinę FR0512 formą, galite atsisiųsti čia.

04. Prašymo pateikimas per  e. VMI mobiliąją aplikaciją ( mobilioji programėlė):

https://www.vmi.lt/cms/mobiliosios-programeles

Prašymą teikiančio asmens tapatybei nustatyti prašymą paštu siunčiantis gyventojas kartu su prašymu turi pateikti savo asmens tapatybės dokumento kopiją.