Tolerancijos diena

2019 lapkričio 19 22:36

Mūsų organizacija jau ne vienerius metus dirba, kad visiems žmonės būtų paprasta ir oru gyventi visuomenėje. Tuo tikslu jau antrus metus iš eilės kartu su partneriais


Simono Stanevičiaus progimnazija, Žmonių su Dauno sindromu asociacija organizuojame Tolerancijos dienai skirtus renginius ir veiklas. Šį kartą Fabijoniškių mokyklų vadovai, mokytojai, tėvų , savivaldybės,  VDU atstovai ir kiti svečiai dalinosi gerąja įtraukiojo ugdymo patirtimi. Buvo pristatyta  ir įvairiais pjūviais analizuota Simono Stanevičiaus pirmoko su Dauno sindromu mokymosi bendroje klasėje istorija. Renginyje tvirtai nuskambėjo  įžvalgos jog vaikų įtraukusis ugdymas plėtra didžiąja priklauso priklauso nuo visų susijusių šalių bendradarbiavimo, noro keistis patiems ir drąsos priimti iššūkį. Sulaukėme daug teigiamų atsiliepimų ir skatinančio palaikymo iš savivaldybės švietimo atstovų. Renginį praturtino Ypatingo vaiko Adomo Dimšos koncertas ir nuostabaus skonio „Pirmo blyno“darbuotojų paruošti blynai.

Veikla pagal 2019 m. nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonės „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ įgyvendinimą Vilniaus miesto savivaldybėje.