Dėkojame tolerancijos dienos dalyviams

2020 November 17 19:39

“Tolerancija – žmogaus aukščiausias išsilavinimas. Šiandieninė visuomenė ir ypač jauni žmonės labai siekia aukštumų, kad galėtų sukurti sau ir savo šeimai kuo geresnę ateitį, tačiau ne visada supranta, kad tolerancija gali būti jų atsakymas į visus klausimus bei puikus jų sprendimo būdas.”


Tai Gabijos gimnazijos trečiokės Austėjos T. mintys, peržiūrėjus edukacinį filmą apie Dauno sindromo  turinčių žmonių ypatumus “Nenurašyk, o palaikyk”. Šios ir kitų moksleivių mintys atskleidžia, kad mūsų visuomenė keičiasi, kad naujoji karta auga socialiai atsakinga ir nestigmatizuota. Turime kuo didžiuotis.

Tolerancijos dienai paminėti Vilniaus mokyklų bendruomenės prisijungė įvairiomis veiklomis, vieni kūrė tolerancijos dėliones, kiti žiūrėjo edukacinius filmus, organizavo diskusijas, rašinio konkursus. Džiaugiamės, kad mokyklos noriai palaikė Fabijoniškių bendruomenės asociacijos kvietimą ir entuziastingai įsitraukė į veiklas.

Fabijoniškių bendruomenės asociacija išsiuntė simbolines padėkas prisijungusių mokyklų atstovams.
Padėkos:
Padėka Gabijos gimnazija
Padėka_Austėja
Padėka_Ąžuolyno pradinė (3)
Padėka_Fausta
Padėka_S.Stanevičiaus progimnazja
Padėka_Ugnė

Keletas veiklų akimirkų:

Veikla pagal Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2020 metų veiksmų plano įgyvendinimo 1.1.5. priemonę „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“