Apie mus

MIELI FABIJONIŠKIEČIAI,

Mūsų bendruomenėje susibūrė žmonės, kurie be jokio atlygio, iš žmogiškųjų paskatų pasiryžę aukoti savo laiką, energiją, kūrybingumą bendram visuomeniniam tikslui. Juk ten, kur organizacija, ten būrys žmonių, kur būrys žmonių, bendri vargai tampa visų darbais, todėl kasdieniai rūpesčiai gali tapti žymiai lengvesni mums visiems. Kiekvienas iš mūsų esame naudingi savo gyvenamajam rajonui, miestui. Įvairių profesijų žmonėms susibūrus į bendruomenę ir kiekvienam pagal savo galias skyrus nors valandėlę, galima nuveikti labai daug. Tereikia tik vienintelės TAVO valandos, kad tai taptų realybe! Tik nuo mūsų priklauso ar gali mūsų rajonas tapti švaresnis, kultūringesnis, supratingesnis, gražesnis. 

Mums reikalingas ir svarbus kiekvienas JŪS, ar esate jaunas ir kišenėje švilpauja vėjai, tačiau galvoje kirbėte kirba įvairiausių minčių ir idėjų, JŪS esate laukiamas. 

Jūsų išleidžiami pinigai ar investicijos nesuteikia tokio malonumo, kokio norėtumėte? Prisijungus prie mūsų organizacijos jūsų pinigai galės daug daugiau.

Esate garbaus amžiaus ir  klaidinga būtų jaustis mažiau reikšmingu žmogumi. JŪSŲ patirtis, išmintis ir laikas mums labai reikalingi.

TIK BŪDAMI KARTU MES GALIME LABAI DAUG…

LAUKIAME JŪSŲ!