Į pagalbą neturintiems kompiuterinių įgūdžių senjorams

2020 September 29 17:09

Pandemijos laikotarpiu daugelis vyresnio amžiaus žmonių, kurie anksčiau nejautė poreikio naudotis kompiuteriu, ima suprasti informacinių technologijų naudojimo teikiamą naudą ir poreikį.


Brandžiame amžiuje ganėtinai sunku peržengti ir tam tikrus psichologinius barjerus, pradėti naujus dalykus. Fabijoniškių bendruomenės asociacija supratingai tai vertina. Siekdami palengvinti kasdienybę, parengėme bazinį kompiuterinio naudojimo paketą, teikiame konsultacijas užsiregistravusiems į mokymus senjorams. Pageidaujantys mokytis savarankiškai,  pagal poreikį teikti klausimus, gali tai daryti pasinaudodami bendruomenės sukurtais video.  Juos galima peržiūrėti: https://www.youtube.com/channel/UCrVqOKW_rz5eh7BljqlHVbA.

Laiką mokymams galite  derinti ir klausimus pateikti e-paštu info@fabijoniskiubendruomene.lt. Laiške būtinai nurodykite savo vardą, pavardę ir telefono numerį,- mes su Jumis susisieksime.

Pagalba senjorams dėl bazinių kompiuterinių žinių bus teikiama iki 2020-12-31. Vyriausybei paskelbus ribojantį rėžimą (karantiną) visi mokymai bus talpinami Youtube Fabijoniškių bendruomenės asociacijos paskyroje.

Veikla pagal Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2020 metų veiksmų plano įgyvendinimo 1.1.5. priemonę „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse