Vaikų gynimo dienos 2019″Mažo žmogaus didelis pasaulis” įspūdžiai

2019 June 2 15:34

Dalinamės sustabdytomis akimirkomis ir dėkojame visiems už nuotaiką, buvimą kartu, smagų juoką, šaunius pasirodymus ir visokeriopą pagalbą organizuojant Vaikų gynimo dienos šventę “Mažo žmogaus didelis pasaulis”. Renginio nuotraukos : https://www.fabijoniskiubendruomene.lt/galerija/4394/


Renginį praturtino:

  • Vilniaus miesto savivaldybės administracija – padovanojusi dalį renginio priemonių ir pramogų;
  • UAB “Newsec” (PC BIG) – papuošusi renginį balionais ir vaišinusi ledais;
  • UAB “Rimi Mandarinas” – parengusi saldžias dovanėles programos dalyviams;
  • UAB “Smiltais ir Co” – padovanojusi dalyviams kanceliarinių priemonių.

Dėkojame atlikėjams, muzikiniais pasirodymais džiuginusiais sielą:

  • Karoliniškių muzikos mokyklos solistui-Adomas Dimša bei mokytojai Gabrielei Pintukaitei-Pocienei
  • Artūro Noviko Džiazo mokyklos kolektyvui: Ievai Bartkaitytei, Viktorijai Prankaitei, Patricijai Šarknickaitei, Jonei Jovaišaitei bei mokytojai Ginai Kazlauskaitei
  • Lietuvos Aklųjų ir silpnaregių ugdymo centro šokių kolektyvo “Žingsnis” šokėjams Viktorijai Buzarevič ir Ernestui Kačiuliui, daininikei Aušrynei Kuprytei bei mokytojoms Justinai Builytei ir Rita Šidlauskaitei
  • Simono Stanevičiaus progimnazijos Dainavimo studijos “Linksmosios spalvos” kolektyvui bei vadovei Ritai Račiūnienei
  • Yamaha muzikos mokyklos klavišininkams Jevgenijui Meščeriakovui, Emilijui Pajaujui, Elinai German, Rūtai Dyšlevojytei, Ignui Zaicevui, Arėjui Laukiui, Ugnei Korytei bei vadovei Jekaterinai Laugalienei
  • Abraomo Kulviečio klasikinės gimnazijos Chorui (vadovei Danutei Zabukienei) ir Liaudies instrumentų ansambliui (vadovui Stasiui Lukauskui).

Labai vertiname pagalbą, džiaugiamės ir didžiuojamės jaunais žmonėmis, kurie savanoriškai su didele meile ir entuziazmu prisiėmė užimtumo ir socialines iniciatyvas ir atsakingai su jomis susitvarkė. Šis fantastiškas jaunimas – Fausta Roznytė, Lukas Tamulynas, Simona Padegimaitė, Eimantė Žemytė!

Didžiuojamės jau ne pirmame renginyje mums profesionaliai gelbstinčiu ir prisiimančiu atsakomybę IT ir muzikos technikos guru, jaunuoju garso režisieriumi Liutauru Bacevičiumi.

Ypatingas ačiū renginio valdovams Laurai Baltrukonei ir Pauliui Silickui už empatiją, žaismingumą ir kurtą šiltą renginio atmosferą.

Didžiuojamės mūsų talentingomis menininkėmis Larisa ir Marina Jasinskajomis, kurios taip nuoširdžiai ir su didele meile, dažų pagalba mažuosius renginio dalyvius stebuklingai paversdavo įvairių pasakų personažais.

Labai vertiname Fabijoniškių seniūno Jono Novikevičiaus už pagalbą parengiant aikštę renginiui ir suteikiant visokeriopą reikiamą pagalbą.

Dėkojame visiems bendruomenės nariams, Fabijoniškių gyventojams atėjusiems kartu pabūti ir pasigėrėti nerūpestingos vaikystės šypsenomis.

Dėkoju ir žmonai Daliai už renginio idėją, organizuotumą ir pastangas, kad šventėje būtų gera.

Fabijoniškių bendruomenės pirmininkas
Alvaras Bacevičius

Keletas renginio akimirkų (daugiau galite peržiūrėti galerijoje https://www.fabijoniskiubendruomene.lt/galerija/4394/):