Bendruomenė ir meilė chromosomų neskaičiuoja

2017 kovo 20 19:31

Kovo 21-ąją minima pasaulinė Dauno sindromo diena. Šią dieną visame pasaulyje stengiamasi praskleisti Dauno sindromą turinčių žmonių gyvenimo uždangą ir susipažinti su jais iš arčiau.


Šia proga Fabijoniškių bendruomenės asociacija kartu su Žmonių su Dauno sindromu ir jų globėjų asociacijos  atstovais  skaitė širdingus laiškus ir rūšiavo iš visos Lietuvos suplaukusias skirtingų spalvų miniatiūrines kojinytes, simbolizuojančias netaisyklingas chromosomas ir savo dailumu, įmegztomis pozityviomis palaikymo mintimis ir širdimi kviečiančias nepaisyti likimo padovanotų išskirtinumų ir mėgautis draugyste.
Labai džiaugiamės mūsų bendruomenės noru kuo daugiau prisiliesti, pažinti ir atrasti šių ypatingų žmonių ypatingas savybes: besąlygišką supratingumą, atjautą, betarpišką bendravimą bei nepakartojamą jumoro jausmą. Didžiuojamės bendruomene kurioje visi yra svarbūs.
Prisidedame prie Žmonių su Dauno sindromu padėkų kiekvienam įdėjusiam Meilės į laiškus ir rankdarbius, JUK MEILĖ CHROMOSOMŲ NESKAIČIUOJA 🙂