DAROM 2016

2016 balandžio 23 17:21

Po ilgo šalto ir lietingo laikotarpio balandžio 23 rytas išaušo saulėtas ir jaukus tuo norom nenorom viliodamas į gamtą. Dėkingas oras, puiki nuotaika kvietė pasiraitoti rankoves ir kibti į darbą. Džiugu, kad visuotinio švarinimosi akcijai neabejingų kaimynų kasmet daugėja. Žmonės renkasi šeimomis, ateina su mažamečiais vaikučiais, kuriems nėra nieko tikriau už gyvą pavyzdį. Tvarkymosi įkarštyje entuziastinai dalyvavo ne tik Fabijoniškių gyventojai, bet ir seniūnijos, savivaldybės darbuotojai
Džiugu, kad iš miško pakraščių sutempę didžiulę krūvą šiukšlių fabijoniškiečiai, pakviesti bendruomenės pirmininko Alvaro smagiai būriavosi prie laužo, dalinosi įspūdžiais, bendravo.
Projektas “Darom” kiekvienam miestui, miesteliui ir visai šaliai reikšmingas keliais aspektais: estetikos, ekologijos, bendruomenių augimo bei pilietiškumo skatinimui. “Darom” yra ypatingai svarbus bendruomenių vystymosi procesams: vienos minties įkvėpti ir bendrai veiklai susirinkę žmonės vėliau išlaiko ir stiprina tarpusavio socialinius ryšius. Tegul pavasaris ateina su gražiais darbais. Kiekvienas saugokime ir gražinkime savo šalį!

Akcijos įspūdžiai:

Darom2016