Fabijoniškių bėgimo fanatams

2022 rugsėjo 9 08:53

Kviečiame bėgimo fanus ir tuos, kurie dar svajoja pradėti bėgioti, -vienytis ir rugsėjo 24 d. sudalyvauti Nidoje vyksiančioje Nidos pusmaratonio bėgimo 2022 šventėje. Pirmiesiems 5 parašiusiems info@fabijoniskiubendruomene.lt ir pateikusiems registracijos Nidos pusmaratonio bėgime 2022 įrodymus (registracijos nr.) pakviesime nemokamai vykti kartu su Fabijoniškių bendruomenės asociacijos komanda. Išvykimas planuojamas 09.23 d.  17.00 val. Detalesnė informacija bus suteikta ir tel. Nr. 861262103 visiems susisiekusiems.

SVARBU: Registracija į pasirinktus bėgimus galima tik iki rugsėjo 19 d. ! Pavėlavusiems oranizatoriai dalyvavimo galimybės suteikti nebegalės. Visą detalią informaciją apie bėgimą ir registracijos nuorodą rasite čia: https://timingapp.lt/nidos-pusmaratonis-2022 !

Primename, kad Fabijoniškių bendruomenės asociacijos veiklos yra viešos. Jų metu visuomet yra fotografuojama projekto atskaitomybės ir veiklos viešinimo tikslais. Asmenys nepageidaujantys būti fotografuojami  turi apie tai įspėti tiesiogiai, arba aukščiau nurodytais kontaktais. Vėliau  būtina savo nesutikimą patvirtinti raštiškai e.paštu info@fabijoniskiubendruomene.lt.


Projektą finansuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerija
Projektą remia Vilniaus miesto savivaldybė
VALSTYBĖS BIUDŽETO LĖŠŲ NAUDOJIMO PROJEKTUI ĮGYVENDINTI PAGAL NEVYRIAUSYBINIŲ ORGANIZACIJŲ IR BENDRUOMENINĖS VEIKLOS STIPRINIMO 2022 METŲ VEIKSMŲ PLANO 1.1.6 PRIEMONĘ „STIPRINTI BENDRUOMENINĘ VEIKLĄ SAVIVALDYBĖSE“ SUTARTIS (Reg. Nr. A291-2150/22)