Žinojimas padeda rūpintis sveikata

2017 lapkričio 5 20:41

Aktyvūs Fabijoniškių bendruomenininkai  puoselėja savo sveikatą ir tikisi kuo ilgiau išlaikyti tą energiją ir ja dalintis su aplinkiniais. Kad savarankiškai sveikatinantis neištiktų traumos dėl nežinojimo, bendruomenės nariai domėjosi


judėjimo nauda ir taisyklingu jo taikymu, mineralinio vandens panaudojimo galimybėmis ir taikymu gydymui,
išbandė giluminio kvėpavimo subtilybes, sužinojo, kad galima labai skaniai maitintis be cukraus, druskos ir su mažai riebalų, kada efektyviausi ir naudingiausi sveikatai druskų kambariai, kaip padeda ir kuo naudingos vandens procedūros bei povandeninės vandens srovės.

Fabijoniškiečiams savotišku atradimu tapo  S. Kneipo terapija, tai kompleksas su įvairaus šiurkštumo ir dygumo dangų takeliais.  Takas įrengtas taip, kad kas pusantro metro keičiasi paviršius – nuo švelnaus smėlio, iki įvairaus dydžio akmenų, eglių šakų, net kankorėžių. Tokia terapija turi labai platų teigiamą poveikį sveikatai.

Sužavėti paprastumu pasvajojome, kad vertėtų ieškoti galimybių tokio tako įrengimui mūsų mikrorajone. Paliekame idėjas subrandinimui  ir tikimės, kad jos neliks tik idėjomis.

Sužinota informacija ir praktiniai pabandymai buvo naudingi ne tik suaugusiesiems, bet ir vaikučiams.

Videoreportažas:

Pažintinė edukacinė veikla pagal „Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonės „remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ programą